DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 03.10.2017 01:20:19

WWW.KELLYS.WBS.CZ

JIMMY KELLY & Band 16.05.2010 PRAHA

Jimmy Kelly & Band / "My Hometown"

16.05.2010

Flannagan´s Irish Bar  (Václavské náměstí 56/802, 110 00 Praha 1)

 

DOORS OPEN:

19:00

START:

20:00

TICKET PRICE:

490,- Kč / 20 Euro (550,- Kč / 22 Euro before the concert at the cash desk)

PRESS INFO (Czech language):

Jimmy Kelly, zpěvák a textař "The Kelly Family", koncertuje od roku 2007 úspěšně na sólové dráze a v březnu 2010 vyráží na turné společně se svou ženou Meike Kelly (akordeon) a se třema muzikanty (housle, kytara, basová kytara a harmonika) s druhou částí jeho nového projektu "My Hometown". Láska k životu a hudbě má v Jimmyho rodině dlouhou tradici, která sahá zpět k pradědům a jejich kořeny se vrací zpět až do Irska a konec konců i do Ameriky.
Také Jimmy se živě věnuje této tradici. Po večerech hraní s jeho vlastní rodinou a přáteli se rozhodl jít na turné se svým novým projektem a podělit se s lidmi o svou filozofii. Narodíc se ve Španělsku a vyrůstajíc v mnoha zemích světa, nenašel Jimmy nikdy svůj domov - svoje domovské město. Cestoval a hrál v různých městech už jako malé dítě se svojí rodinou (The Kelly Family) a cítil se vždy jako doma tam, kde mohl dělat hudbu společně se svými sourozenci. A tak je to také nyní. Se svou ženou Meike a hudbou našel po letech cestování svůj domov. Jimmy provází svoje posluchače svým domovem, hudbou, a vypráví písněmi
o jeho bouřlivém životě a chce lidem předat ducha hudby.
My Hometown nadchne vlastnoručně vyrobenou hudbou a je směsí irského a amerického folku a country.
Repertoár sahá od irských a amerických tradičních songů až k novým, vlastnoručně komponovaným písním. Skrze tuto zajímavou kombinaci různých žánrů vyvinul Jimmy Kelly svou vlastní jedinečou image. Na základě jeho pozitivního autentického pocitu, který zažil Jimmy po večerech hraní, chce, aby publikum sdílelo jeho show.
Jeho čestné umění a vyzařování, které jsou při jeho vystoupeních zřetelně citelné, vždy ovlivňují a překvapují a vykreslují ho neobyčejným umělcem. Jimmy Kelly s kapelou slibují nezapomenutelný typický folkový večer plný strhujících tónů, při kterých stojí v popředí hudba a zábava.