DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 03.10.2017 01:20:19

WWW.KELLYS.WBS.CZ

KATHY KELLY 04.06.2011 BRNO

Kathy Kelly /

"Unique Czechoslovakian Tour 2011"

04.06.2011

BRNO (CZ)

Kostel  Nanebevzetí Panny Marie (U Jezuitů)

(Jezuitská, 602 00 Brno)

Here you will get all infos about the concert of Kathy Kelly!

 

DOORS OPEN:

18:00

START:

19:00

TICKET PRICE:

350,- Kč / 14 Euro (380,- Kč / 15 Euro before the concert at the cash desk)

TICKETS:

- www.eventim.cz

At the end of this site you can find a list of all the shops where you can also buy the tickets without using internet!!!

The tickets are available via Eventim also in these countries: Click on the button "TICKETS"

Slovakia:

Poland:

Austria:

Hungary:

Slovenia:

 

GENERAL SPONSOR:

GACC, spol. s r.o., Tišnov

HOW TO GET THERE:

      

PRESS INFO (Czech language):

Kathy Kelly“ (The Kelly Family) - „Godspel - European Tour”

Grande Dame of Gospel and Folk” na evropském turné

Kathy Kelly, dlouholetá producentka a přední dáma veleúspěšné kapely The Kelly Family se úspěšně prosadila ve své třicetileté hudební kariéře v hudebním showbusinessu také jako sólová zpěvačka.

"Velká dáma gospelu a folku" vystupuje v rámci svého evropského turné "Godspel – European Tour" jak sólo, tak s doprovodem kapely (bicí, basová kytara, akustická kytara a keyboard), tak také společně s proslulými místními pěveckými sbory a po celé Evropě známými gospelovými a dětskými chóry.

Nový live program této plnokrevné muzikantky obsahuje vedle populárních evergreenů také spoustu procítěných balad a rychlejších songů z jejich hitových alb a singlů (momi jiné také song Esmeraldy "Gott deine Kinder" z Disneyho filmu "Zvoník u matky boží" a speciální olympijskou hymnu "Let Me Win" a taktéž známé a nově zaranžované gospely, spirituály a tradicionály z Německa, Španělska a Irska.

Na jejím evropském turné, při kterém tato mezzosopranistka působivě interpretuje také svoje vlastní písně v doprovodu akustické kytary a akordeonu, je hudebně doprovázena proslulým pianistou a keyboardistou Andreasem Recktenwaldem (Sarah Connor, Sasha, Alexander Klaws atd.)

V americko-irské Kelly Family počala Kathy Kelly její nevídanou kariéru. Jako členka velké zpívající rodiny z ulice se společně se svými sourozenci stala světoznámou kultovní kapelou s miliony fanoušků a třemi miliony prodanými VHS a DVD. Jejich 20 milionů prodaných hudebních nosičů, které výrazně ovlivnila jako producentka a hudební hlava rodiny (mezi nimi album "Over The Hump", nejprodávanější CD všch dob v Německu) dospělo k několika zlatým a platinovým oceněním.

Kathy Kelly, která byla také náhradou matky jejím mnohým sourozencům, odstartovala v roce 1999 svoji kariéru jako sólová umělkyně.

Jako dočasný oddech od Kelly Family využila tento všestranný talent - označovaná primabalerinou, klasicky vzdělanou operní pěvkyní a vystudovanou muzikantkou – aby se rázně angažovala jak do katolicky pomocné práce "Kirche in Not" "Kostel v nouzi", tak i rozšiřovala dále svoji hudební kariéru.Tato v Irsku žijící matka plnoletého syna vydala zatím mnoho alb a singlů, které se úspěšně umístily v hitparádách jak v Německu, tak i v ostatních zemích.

Vedle jejích početných Open-Air, halových a společných koncertů (např.s vítězem Supertalentu "Michaelem Hirtem" ("Muž s foukací harmonikou"), "Katjou Ebstein", "Die Höhner", "Die Bubbles", "Die Ölberkinder", Circus Roncalli & Kelly Family", a dalšími) pořádala Kathy Kelly také "Španělské večery" s písněmi ze země, kde vyrostla.

Aby mohla umělecky rozšířit svůj repertoár v oblasti klasické hudby, zúčastnila se všestranně zaměstnaná umělkyně dalších hodin zpěvu a zvládla s bravurou hostování také na spoustě klasických recitálů a operních představeních.

V tomto roce opět vyráží Kathy Kelly na velké evropské turné, s jejím vlastním stylem, který je ovlivněn klasickými, španělskými, francouzskými a irskými elementy. A letošní turné jistě nebude poslední.Řečeno slovy powerwoman Kathy Kelly , „Cítím se velmi, velmi dobře – a ještě jsem zdaleka neskončila!"

Unique Czechoslovakian Tour 2011

Kathy Kelly přijíždí se svým jedinečným a exkluzivním projektem "Unique Czechoslovakian Tour 2011" také do České republiky a na Slovensko. 4. června 2011 zahraje v Brně v kostele Nanebevzetí Panny Marie (U Jezuitů) za podpory pěveckého souboru Lumír a o den později 5. června 2011 v Nitře v Piaristickém kostole sv. Ladislava za podpory folklórního souboru Matičiar Čakajovce a pana Jozefa Billy (klarinet).

Kathy Kelly si pamatuje ČR a SR ještě před rozdělením obou zemí a tak ráda naše země nazývá "Czechoslovakia".

Byla zde již spousta společných československých projektů a televizních pořadů a proto si pořadatelé tohoto turné řekli:"Proč bychom nemohli bratrsky spojit národy znovu, prostřednictvím této skvělé zpěvačky?". Proto toto exkluzivní turné ponese také exkluzivní název "Unique Czechoslovakian Tour 2011".

Kathy Kelly („The Kelly Family“): „Godspel-European Tour”

Kdo by si nepamatoval: V 80. a 90. letech cestovala irská rodinná skupina nápadná svým velice uvolněným stylem oblékání v červeném doubledeckeru po celé Evropě a opakovaně dobývala první místa hitparád v mnoha zemích světa. Byli to sourozenci Kellyovi, skupina Kelly Family, kteří během své neuvěřitelné kariéry prodali 20 milionů hudebních nosičů a převzali 48 zlatých a platinových desek. Ani samotný hvězdný tenor Luciano Pavarotti si nenechal ujít příležitost si s Kelly Family zazpívat na jednom pódiu.

Mezitím Kellyovi dospěli, založili rodiny a paralelně s dráhou Kelly Family zahájili své sólové projekty. Také nejstarší sestra, Kathy Kelly, se vydala v posledních deseti letech svou vlastní hudební cestou a se svými několika alby, které propojují prvky vážné hudby se španělským, francouzským a irským folkpopem, slaví úspěch i nadále. Nyní slaví Kathy třicáté výročí své hudební kariéry. V rámci jubilejního turné “Godspel – European Tour” hostuje dlouholetá frontmanka a producentka Kelly Family v nejkrásnějších katedrálách a halách Evropy, jak sólově jen se svým pianistou, tak společně se slavnými pěveckými sbory.

 

Interview s “Velkou paní gospelu a folku”:

Paní Kelly, jak došlo ke vzniku The Kelly Family?

"Můj otec byl profesor matematiky v USA a v roce 1966 se rozhodl vést jeho život novým směrem.

Když jsem byla jsem tehdy Mrňous, přestěhoval se do Španělska a vyplnil si tak svůj sen stát se obchodníkem se starožitnostmi. Rodina vyrostla a brzy náš otec objevil náš hudební talent.

Proto jsme již dostali brzy výuku hudby a tak jsme brzy společnězačali zpívat v rodině nebo na vesnických festivalech. Španělé v nás našli zalíbení a pozvali nás do různých televizních programů.

Později jsme zaznamenali obrovský průlom v německy mluvích zemích."

Hudba byla také vždy středobodem Věšeho života?

"Jistě. Hudba byla důležitou součástí naší rodiny dávno před naším úspěchem. V devíti letech jsem se učila na housle a klavír na konzervatoři v Pamploně a Madridu a věnovala jsem se baletu. Když mi bylo patnáct, rozhodl se můj otec, že se budeme živit pouličním muzicírováním. Hráli jsme každý den na ulicích celé Evropy. Později jsem studovala ve Vídni a Luganu. Chtěla jsem zpívat operu, ale úspěch mi změnil plány.”

Narodila jste se v USA, vyrostla jste ve Španělsku a dnes bydlíte v Irsku. Cítíte se více jako Američanka, Španělka nebo Irka?

Od všeho trochu. Rozhodně mě velmi ovlivnil čas strávený ve Španělsku. Ještě donedávna jsem přemýšlela ve španělštině. Proto jsou také mé písně často v této barvité řeči.”

Co nás čeká při Vašich koncertech a koncertech s chórem?

Procítěné balady a živější písně z mého aktuálního singlu, mých posledních 2 alb a také nějaké evergreeny.Budu přitom doprovázena známým pianistou Andym Recktenwaldem. U příležitosti jubilea mé kariéry budu také vystupovat společně se známými kostelními, gospelovými a dětskými pěveckými sbory, které mě kontaktovaly před začátkem turné. Mám ráda kontakt s lidmi a spolupráce s pěveckým sborem je pro všehny zúčastněné vždy přínosné. Pro mě, sbory i fanoušky to bude vzrušující turné přinášející nezapomenutelné zážitky a dojmy.

KATHY KELLY – osobní životopis

Narodila jsem se v roce 1963 v Massachusetts v USA. O pět let moje rodina přesídlila do Španělska. Provozování hudby byla právě v této době důležitá součást našeho rodinného života. Takže bylo jasné, že jsem již jako dítě obdržela lekce hudby. Ve věku devíti let jsem studovala housle a klavír u nejznámějších učitelů v Pamploně a Madridu.

Období strávené ve Španělsku na mne velice zapůsobilo. Ještě do nedávna jsem španělsky myslela! Proto je spousta mých songů v této výrazné řeči.

Když mi bylo patnáct, rozhodl se můj otec financovat naši budoucí životní cestu hraním na ulicích.

Soukromé muzicírování se tak stalo zdrojem našich příjmů a nadále jsme pokračovali v hraní na ulicích po celé Evropě. Také v této době jsem byla vyučována těmi nejlepšími učiteli a jako šestnáctiletá jsem studovala ve Vídni housle. Mimo to jsem jako dítě pravidelně absolvovala hodiny baletu. I když jsem se na závěr stala primabalerinou, hrála hudba v mém 17. roce života větší roli.

Jak každý ví, byla jsem již v mladých letech také v soukromí nucena, abych po smrti matky v roce 1981 převzala tuto mateřskou roli. Můj hlavní úkol byl, abych se postarala o moje menší sourozence.

Dlouhá léta jsem byla ale také producentkou a byla jsem zodpovědná za hudební stránku CD produkce Kelly Family. V roce 1992 přišel na svět můj syn Sean.

Poprvé jdu vlastní cestou. Tento nový začátek se ukázal už v titulu mého prvního sólového alba "Morning Of My Life" (Ráno mého života). Ale také skrze můj nový image jsem ho chtěla udělat jasným.

Cítím se velmi, velmi dobře - a ještě jsem dávno neskončila!

Protože se můžu dále hudebně rozvíjet, předala jsem napřed hlavní zodpovědnost za své CD různým proslulým producentům. S výsledkem jsem opravdu spokojená. Jsou to velice osobní alba, na kterých ukazuji můj vlastní potenciál, aniž bych popřela můj muzikální původ.

Tisíce nadšených návštěvníků koncertů zažily do dnešních dnů nezapomenutelné momenty v nějvětších koncertních halách a evropských katedrálách.

V roce 2011 bude nyní úspěšné Godspel-European-Tour pokračovat.

ACCREDITATIONS:

It is possible for all the Czech or Slovakian newspapers and media to get an accreditation for this concert. Please, write on the email kellyswbs@seznam.cz

We will request your journalistic pass and after that you'l get an official press card.

 

EVENTIM SHOPS (You can buy tickets direct on this places):


CK Neckermann
Na příkopě 24, 110 00 Praha 1

CK Neckermann (Centrála)
Spálená 8, 110 00 Praha 1

Bontonland Megastore
Václavské nám. 1, 110 00 Praha 1

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář
Revoluční 23, 110 00 Praha 1

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář (nad Domem módy)
Václavské náměstí 60, 110 00 Praha 1

Globaltour s.r.o.
Vršovická 1527, 100 00 Praha 10

Happyfeet Records
Dlouhá 33, 110 00 Praha 1

Michaela Bencová, cestovní agentura
Stránčická 3339/35, 100 00 Praha 10

Národní informační centrum pro mládež
Na Poříčí 1035/4, 110 00 Praha 1

Sportturist - Special, spol. s r.o.
Hybernská 24, 110 00 Praha 1

1Shop.cz, s.r.o.
Rostislavova 4 , 140 00 Praha 4

Autoturist
Londýnská 62 (vchod z Anglické ul.), 120 00 Praha 2

CK Čedok Praha
Na Příkopě 18, 111 35 Praha 1

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář
Francouzská 30, 120 00 Praha 2

GTS Alive s.r.o.
Letenská 1/118, 118 00 Praha 1

Internet Café Planeta
Řipská 24, 130 00 Praha 3

MilComp, s.r.o.
Květinková 2811/11, 130 00 Praha 3

Potraviny
Křesomyslova 21, 140 00 Praha 4

Rekomando (Polí5 & Day After aliance)
Trojanova 9, 120 00 Praha 2

Superzajezdy.cz
Chrudimská 2a, 130 00 Praha 3

Autoturist
Na Strži 9, 140 00 Praha 4

Bontonland (Centrum Nový Smíchov)
Plzeňská 8, 150 00 Praha 5

Bontonland (OC Chodov)
Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 4

CA Věra Kochtová
Arkalycká 757, 149 00 Praha 4

CK Natur travel
Nádražní 1, 150 00 Praha 5

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář (OC DBK Budějovická - Prior)
Budějovická 1667/64, 140 00 Praha 4

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář (OC Novodvorská Plaza - Tesco)
Novodvorská 994, 142 00 Praha 4 - Lhotka

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář (OC Nový Smíchov - Tesco)
Plzeňská 8, 150 00 Praha 5

Fly United s.r.o.
Komárkova 17, 148 00 Praha 4

Mark Music
Olbrachtova 64, 140 00 Praha 4

Bontonland (Metropole Zličín)
Řevnická 1, 155 00 Praha 5

CK Neckermann
Dejvická 48, 160 00 Praha 6

Divadelní agentura Rofrano
Nádražní 76/39, 150 00 Praha 5

Eva Tour s.r.o.
Sokolovská 1475/180, 180 00 Praha 8

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář
Letenské náměstí 6, 170 00 Praha 7

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář (Letiště Praha)
Letiště Praha,spojovací hala mezi terminálem Sever 1 a 2, 160 00 Praha 6

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář (OC Galerie Butovice - Hypernova)
Radlická 117, 150 00 Praha 5

Knihkupectví "U stromečku"
Elišky Přemyslovny 434, 156 00 Praha 5 - Zbraslav

Papírnictví Věra Daubnerová
Zenklova 119/42, 180 00 Praha 8

SP Praha s.r.o
Komunardů 45, 170 00 Praha 7

Bontonland (Centrum Černý Most)
Chlumecká 712/8, 190 00 Praha 9

Bontonland (OC Letňany)
Veselská 663, 199 06 Praha 9 - Letňany

CK Pao - Olga Barešová Pavlisová
Komenského náměstí 1267, 250 01 Brandýs nad Labem

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář
Zenklova 305/11, 180 00 Praha 8

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář (OC Galerie Fénix)
Freyova 945/35 (st.metra Vysočanská), 190 00 Praha 9

Globaltour s.r.o.
Veselská 663, 199 00 Praha 9

Jana Matoušková, Miloslav Matoušek
Všenorská 2, 252 03 Řitka

Oční Optika
Masarykovo náměstí 34, 251 01 Říčany u Prahy

Sport Actions & Travel
Světova 473/12, 180 00 Praha 8

Zájezdové centrum - JK travel
Pražská 1887, 250 01 Brandýs nad Labem

1Shop.cz, s.r.o.
Plzeňská 162, 266 01 Beroun

CA Ali
Komenského 404, 272 01 Kladno

CA Allegro, Ing. Ivana Kapková
Čsl. armády 172
271 01 Nové Strašecí

CA Klára - Jana Klápová
Masarykovo nám. 158
256 01 Benešov

CA Lucie - Jana Novotná
Prokopská 11, 261 01 Příbram

CA Sunshine Travel
Sadová 469, 266 01 Beroun

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář (OC Skalka)
Milínská 134, 261 01 Příbram

František Hejnal
Jiráskovy sady 18, 262 01 Příbram

Genemusic
Tyršova 2088, 256 01 Benešov

JK Travel - Jana Kodadová
Husovo nám.41, 266 01 Beroun

1Shop.cz, s.r.o.
Masarykovo náměstí 17 , 274 01 Slaný

CA Monty - Petra Voborníková
Italská 2316, 272 01 Kladno

CA Stella
Kleinerova 1471, 272 01 Kladno

CA Stella
Pražská 67, 273 24 Velvary

CK Neckermann
J. Seiferta 147, 276 01 Mělník

Elektro - Jansta
Tovární 17
280 00 Kolín

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář (hotel Kladno)
nám.Sítná 3113, 272 01 Kladno

Hippo Star
Husova 95, 274 01 Slaný

Jaku Trade s.r.o.
Vodárenská 219, 276 01 Mělník

Knihkupectví "U Kašků"
Karlovo nám. 46, 280 00 Kolín

Bontonland
tř. V. Klementa 1459, 293 01 Mladá Boleslav

CA Gulliver Travel
Třída V. Klementa 175, 293 01 Mladá Boleslav

CA Ludmila Zárubová - El Tour
Žižkovo náměstí 172, 286 01 Čáslav

CK NECKERMANN
Tř. V. Klementa 824, 293 01 Mladá Boleslav

CK Neckermann
Bezručova 10, 301 00 Plzeň

CK Čedok
Prešovská 10, 301 00 Plzeň

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář (Bondy centrum)
Tř.V.Klementa 1459, 293 01 Mladá Boleslav

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář (OC Futurum)
Rorejcova 906, 280 02 Kolín

Městská knihovna Svatopluka Čecha v Pečkách
Tř. 5. května 241, 289 11 Pečky

Terezia Farkašová - CA Tereza
Nerudova 697, 288 02 Nymburk

Autoturist
Sady Pětatřicátníků 3, 301 24 Plzeň

CA Last Minute
Náměstí Míru 129, 344 01 Domažlice

CK Ciao
Strakonická 152, 341 01 Horažďovice

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář
Jungmannova 6, 301 01 Plzeň

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář (Hypermarket Globus)
Chotíkov u Plzně 385, 330 17 Chotíkov u Plzně

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář (OC Olympia)
Písecká 972/1, 326 00 Plzeň

Informační centrum města Plzně
Nám. Republiky 41, 301 16 Plzeň

Pegas
Náměstí Míru 64, 344 01 Domažlice

Settour Bohemia
Masarykovo nám. 9, 301 38 Plzeň

TJ Sokol Rokycany
Jiráskova 208, 337 07 Rokycany

Ašská cestovní agentura
Hlavní 2747, 352 01 Aš

CD Music Roman
Poštovní, 351 01 Františkovy Lázně

CK L'ubica, s.r.o.
Staré náměstí 23, 356 01 Sokolov

CK Tesařová Anna - ATA
Staré náměstí 46, 363 01 Ostrov

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář
Zeyerova 13, 360 01 Karlovy Vary

Fixall Travel s.r.o.
Zeyerova 278/15, 360 01 Karlovy Vary

Informační centrum
Staroměstská 55, 357 35 Chodov

Pobočka Dolní nádraží
Infocentrum města Karlovy Vary o.p.s.
Západní 2A, 36001 Karlovy Vary

Pobočka Lázně III
Infocentrum města Karlovy Vary o.p.s.
Mlýnské nábřeží 5, 36001 Karlovy Vary

Sultán tour, s.r.o.
Svobody 586/13, 350 02 Cheb

CA Lemon Tour
Hlavní třída 982, 363 01 Ostrov

Cestovka Pohoda
J. Boreckého 1590, 370 01 České Budějovice

Ciao…, cestovní kancelář, s.r.o.
Zámek 1, 386 01 Strakonice

CK Neckermann
Lannova 57, 370 21 České Budějovice

Clubtour
Hroznová 9, 370 01 České Budějovice

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář
Hroznová 26, 373 01 České Budějovice

Globtour Strakonice s.r.o.
Lidická 333, 386 01 Strakonice

Infocentrum Český Krumlov
Náměstí Svornosti 2, 381 01 Český Krumlov

Music center v.o.s.
Krajinská 36/2, 370 01 České Budějovice

Strakotour s.r.o.
Palackého náměstí 86, 386 01 Strakonice

Bontonland
Bílinská 1, 400 01 Ústí nad Labem

Cestovní Agentura s.r.o.
nám. F. Křižíka 2840, 390 01 Tábor

CK Neckermann
Pařížská 10, 400 01 Ústí nad Labem

CK Niktour
Ústecká 1905/8, 405 02 Děčín

CK Čedok
Hrnčířská 10, 400 75 Ústí nad Labem

EVA TOUR s.r.o. (KS LOVOŠ)
Ul. 5. května 13 - vchod naproti DELI , 410 02 Lovosice

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář
Třída 9. května 736, 390 02 Tábor

Jaku Trade s.r.o.
Špindlerova 672, 413 01 Roudnice nad Labem

Milevský kraj, o.p.s.
Husovo nám. 391, 399 01 Milevsko

Štětská cestovní a dopravní agentura
Krátká 64, 411 08 Štětí

Bontonland
Černovická 5430, 430 01 Chomutov

Bontonland (OC Forum)
Soukenné nám. 669/2a, 460 00 Liberec

CA Euroturist
Lipová 805/8, 434 01 Most

CK Neckermann
Zámečnická 561, 460 01 Liberec

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář
28.října 1/419, 415 01 Teplice

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář
Pražská 140/20, 460 01 Liberec

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář (Hypermarket Globus)
Černovická 5430, 430 03 Chomutov

Prima travels, s.r.o.
U potoka 527, 431 51 Klášterec nad Ohří

Tour 2000
Jánská 8, 460 01 Liberec

Štěpánka Hunčovská a-turist
tř. Budovatelů bl. 89-90 , 434 01 Most

Autoturist
Karla IV. 228, 500 02 Hradec Králové

Bontonland
Švehlova 393, 500 00 Hradec Králové

CA Royal Tour
Hrnčířská 859, 470 01 Česká Lípa

CK Čedok
Gočárova 1288/89, 500 02 Hradec Králové

Eurocentrum Jablonec nad Nisou s.r.o.
Jiráskova 7, 466 01 Jablonec nad Nisou

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář (OC Nisa - Hypernova)
ul.České Mládeže 456, 460 03 Liberec - Doubí

Informační centrum Hradec Králové
Velké náměstí 162, 500 01 Hradec Králové

Informační centrum Hradec Králové
Gočárova 1225, 500 02 Hradec Králové

Městské informační centrum
Náměstí Dr. Edvarda Beneše 1, 460 59 Liberec

Terry Sport
Jindřicha z Lipé 95, 470 01 Česká Lípa

Cestovní agentura
S. K. Neumanna 1257, 500 02 Hradec Králové

CK Datour
Brněnská 1825/23a, 500 02 Hradec Králové

CK Datour
Turinského 1671/4, 500 02 Hradec Králové

CK Datour
Víta Nejedlého 1063, OC EuroCenter/Interspar
500 02 Hradec Králové

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář
Dukelská 95, 500 02 Hradec Králové

Ing. Jitka Sýkorová
Nádražní 1063, 511 01 Turnov

Jaku Trade s.r.o.
Skálova 90, 511 01 Turnov

Kulturní a informační středisko Města Lomnice nad Popelkou
Husovo náměstí 4, 512 51 Lomnice nad Popelkou

Milena Mikezová - CA Meloun
Hluboká 1/250, 511 01 Turnov

Městské informační centrum
Valdštejnovo náměstí 1, 506 01 Jičín

Autoturist
Jindřišská 2037, 530 02 Pardubice

CA Avanti tour
Pulická 21, 518 01 Dobruška

CA Koram
Tř. Míru 2671, 530 02 Pardubice

CK Datour
Kpt. Bartoše 454, 530 02 Pardubice

CK Datour
Sladkovského 433, 530 02 Pardubice

CK Neckermann
Sladkovského 767, 530 02 Pardubice

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář (OC Grand)
náměstí Republiky 1400, 530 02 Pardubice

Knihkupectví Papyrus
Palackého 2549, 530 02 Pardubice

Lenka Čepešová - Holiday Tour
Třída Míru 110, 530 02 Pardubice

Region Tourism Pardubice
Nám. Republiky 1, 530 02 Pardubice

Alena Toholová CA
Dr. A. Hejny 133, 542 32 Úpice

Bontonland (Globus)
Poděbradská 293, 530 09 Pardubice

CA Jana Menclová
Palackého 106, 544 01 Dvůr Králové nad Labem

CA Jaromír Hošek
ul. Krále Jana 1713, 537 01 Chotěboř

CK Luna Tour
Krakonošovo nám. 74, 541 01 Trutnov

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář (OC Kaufland)
Horská 647, 541 01 Trutnov

Holiday Tour
Komenského 423, 539 01 Hlinsko

Info Špindl
Svatopetrská 297, 543 51 Špindlerův Mlýn

Informační a cestovní centrum Náchod
Kamenice 144, 547 01 Náchod

Vít Šibrava - Boomerang
Filištínská 21, 537 01 Chrudim

CA Globus
Havlíčkovo náměstí 169, 580 01 Havlíčkův Brod

CA Klokan 007
Hýblova 74, 560 02 Česká Třebová

CA Lenka Fejfárková
Nádražní 464/33, 591 01 Žďár nad Sázavou

CA Ma.Ja.Mi.
Lochmanova 1400, 562 01 Ústí nad Orlicí

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář
Komenského 23, 586 01 Jihlava

Informační centrum Blanka Brýdlová
Smetanovo nám. 72, 570 01 Litomyšl

Ing. Pavla Voborníková, CA - infocentrum Jaroměř
Náměstí ČSA 16, 551 01 Jaroměř

Jana Hudková, DiS. Cestovní agentura
U Stadionu 359, 549 22 Nový Hrádek - Náchod

Marcela Drašnarová - A-Z Travel
Palackého 71, 547 01 Náchod

Regionální informační centrum Česká Skalice
Legionářská 33, 552 03 Česká Skalice

CK Neckermann Brno
Moravské náměstí 4, 602 00 Brno

CK Čedok
Nádražní 10/654 , 602 00 Brno

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář
Veselá 4, 602 00 Brno

Horizont travel, s.r.o.
Náměstí Svobody 17 (Dům pánů z Lipé), 602 00 Brno

INDIES
Poštovská 2, 602 00 Brno

Informační a kulturní centrum (Dům pánů z Lipé)
Náměstí Svobody 86/17, 602 00 Brno

Ing. Jana Necidová - NEKO TOUR
Náměstí 165, 594 01 Velké Meziříčí

Kudrna, s.r.o.
Nádražní 1, 602 00 Brno

Music Data s.r.o.
Sokolovská 250, 594 01 Velké Meziříčí

PG Cyber Café
Mečová 3, 602 00 Brno

Akompas
Štefánikova 51, 602 00 Brno

Alka Tour Brno, s.r.o.
Masarykova 427/31, 602 00 Brno

Autoturist
Divadelní 3, 602 00 Brno

Bontonland
Náměstí Svobody 22, 602 00 Brno

Bontonland
U Dálnice 777, 664 42 Brno

Excalibur City
Chvalovice - Hatě 182, 669 02 Znojmo

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář (OC Avion Shopping Park - Ikea)
Skandinávská 2, 619 00 Brno

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář (OC Campus Square - Tesco)
Netroufalky 770/14, 625 00 Brno - Bohunice

Hudební nástroje Mijovič
Karlovo náměstí 50, 674 01 Třebíč

Sun-day agency s.r.o.
Dr. Milady Horákové 10, 669 02 Znojmo

1Shop.cz, s.r.o.
Rožmitálova 5/7, 678 01 Blansko

1Shop.cz, s.r.o.
Masarykovo náměstí 164 , 688 01 Uherský Brod

Bontonland
Masarykovo nám. 14, 701 00 Ostrava

CA Bosko Tour
Masarykovo nám. 13, 680 01 Boskovice

Cestovní agentura AG Style - RSDr. Anna Glembová
Dolní Valy 570/23, 695 01 Hodonín

Cestovní agentura Tomáš Zukal
Svitavská 1, 678 01 Blansko

CK Travel Club
J. Palacha 10, 690 02 Břeclav

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář (OC Kaufland)
Výškovická 44/3086, 700 30 Ostrava

Green plus s.r.o.
Vídeňská 54, 692 01 Mikulov

Tiskárna Eltisk
Mariánské nám. 63, 688 01 Uherský Brod

Agentura Hana s.r.o.
Dvořákova 817/12, 702 00 Ostrava

CK Neckermann
Solná 1472/5, 702 00 Ostrava

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář
28.října 21/23, 702 00 Ostrava

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář (Hypermarket Globus)
Opavská 90/326, 725 27 Ostrava - Plesná

Jana Voráčková - CA Poslední šance
Hlavní tř. 838 , 708 00 Ostrava - Poruba

Ostravský informační servis, s.r.o. - pobočka Elektra
Nádražní 7, 702 00 Moravská Ostrava

Ostravský informační servis, s.r.o. - pobočka Přívoz
Nádražní 196, budova hlavního nádraží, 702 00 Ostrava

Ostravský informační servis, s.r.o. - pobočka Svinov
Peterkova 90, 721 00 Ostrava - Svinov

Ostravský informační servis, s.r.o. - pobočka Vyhlídková věž
Prokešovo nám.8, 702 00 Ostrava

Rock Paradise
Nám. Republiky 1, 702 00 Ostrava

Anna Krzewká - CA A-Tour
OD Prior - 1. patro
17. listopadu 2/23, 733 29 Karviná - Fryštát

CK Čedok
30. dubna 2b, 729 93 Ostrava

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář (OC Kaufland)
U Stadionu 1640/1 , 736 01 Havířov

Knihkupectví Globus
Čeladná 714, 739 12 Čeladná

Knihkupectví Permon
Dlouhá 1227, 736 01 Havířov

Městké informační centrum
Masarykova třída 1324, 735 14 Orlová-Lutyně

Městské informační centrum
Dlouhá třída 17, 736 01 Havířov

Ostravský informační servis, s.r.o. - pobočka Letiště
Mošnov 401, 742 51 Mošnov

PM Travel
Genarála Hlaďo 24, 741 01 Nový Jičín

Vladimíra Houšťavová - CA Impuls
Štefánikova 1155, 742 21 Kopřivnice

Autoturist
Masarykova 10, 746 01 Opava

CA Spinel - Neckermann partner
Horní náměstí 58, 746 01 Opava

CK - Valaška spol. s r.o.
Mostní 99, 757 01 Valašské Meziříčí

CK Souček s.r.o.
Palackého 20, 750 02 Přerov

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář (OC Kaufland)
U nákladn.nádraží 848 , 757 01 Valašské Meziříčí

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář (OC Silesia - Tesco)
Těšínská 2914/44, 746 01 Opava

Informační centrum města
Náměstí Míru 1, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm

Informační centrum Vsetín
Dolní náměstí 1356, 755 01 Vsetín

Rozvojová agentura VIA o.p.s.
Komenského 169/4a, 757 01 Valašské Meziříčí

RS travel
Hornická 1269/5, 748 01 Hlučín

CK Neckermann
Horní náměstí 1, 772 00 Olomouc

CK Čedok
Kvítkova 80, 760 43 Zlín

CKM Olomouc
Denisova 316/4, 772 00 Olomouc

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář
8.května 10, 772 00 Olomouc

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář (OC Čepkov - Kaufland)
Tyršovo nábřeží 5496, 760 01 Zlín

Frčíme s.r.o.
Riegrovo nám. 151, 767 01 Kroměříž

Golden Apple Cinema, a.s.
nám. Míru 174, 760 01 Zlín

Golden Apple Cinema, a.s.
Náměstí Práce 2511, 760 01 Zlín

Horizont Travel, s.r.o.
Ztracená 15, 779 00 Olomouc

Informační centrum Kroměříž
Velké náměstí 50/45, 767 01 Kroměříž

Bontonland (Globus)
Pražská 39/248, 779 11 Olomouc

CK - cestovní agentura, Hana Čoupková
Národní 5, 795 01 Rýmařov

CK Čedok
nám. Národních hrdinů 622/4 , 779 00 Olomouc

EXIM TOURS a.s., cestovní kancelář (OC Kaufland)
Okružní 4262/10, 796 01 Prostějov

Informační centrum Jesenicka
Palackého 2/1341, 790 01 Jeseník

Turistické informační centrum Krnov
Hlavní náměstí 25, 794 01 Krnov